Jak stosować czasy
Present Perfect
w języku
angielskim
- KURS ONLINE
KROK PO KROKU
Mówisz po angielsku, ale czasów Present Perfect nie używasz często, albo wcale. Może nawet udajesz, że nich nie ma. 

Chciałbyś je stosować, ale nie wiesz jak to robić dobrze. Czy nie lepiej zastosować Present Simple? Albo Past Simple? A może Past Continuous?

Czytałeś o tym milion razy, robiłeś ćwiczenia, ale kiedy zaczynasz mówić, wszystko umyka.

Znasz ten problem?
Jeśli tak, mój kurs online jest dla Ciebie.
Kładzie on nacisk na czasy Present Perfect, ponieważ z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że stanowią one dla Was największy problem.

Dobra wiadomość - czasy Present Perfect nie są takie trudne! Serio! Wymagają jednak dobrego wyjaśnienia. Kurs online zawiera materiały tekstowe i video. Składa się z małych, bardzo przystępnych cząstek - w sam raz do codziennej pracy. Jeśli nie możesz pracować nad nim codziennie - spokojna głowa! Masz do niego dostęp na rok. I przez cały ten czas możesz liczyć na moje wsparcie. 
Z kursu dowiesz się: 
KURS BĘDZIE DOSTĘPNY OD 4 CZERWCA - ale już teraz możesz kupić go w przedsprzedaży za jedyne 99,00 złotych!

Dlaczego powinieneś kupić kurs już teraz:

PO PIERWSZE, aby omówić i przećwiczyć ten materiał z lektorem, musiałbyś wykupić przynajmniej 15 godzin zajęć. Łatwo jest więc policzyć, jaki byłby to koszt. Mój kurs w przedsprzedaży ma wyjątkowo niską cenę. 

PO DRUGIE, aby omówić ten materiał z lektorem, musiałbyś umówić się na spotkanie i być może również na nie dojechać. Mój kurs realizujesz wtedy, kiedy Ty chcesz i masz na to czas. 

Tylko w przedsprzedaży kurs ma tak atrakcyjną cenę. Jest tak, ponieważ Twoje zaufanie jest dla mnie bardzo ważne. Chcę, abyś ukończył kurs, poczuł ulgę i powiedział o mnie znajomym. 

Moi kursanci dostają dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku oraz klucz do wszystkich ćwiczeń, dzięki czemu mogą pracować we własnym tempie. Tylko w przedsprzedaży masz gwarancję, że odpowiem na wszystkie Twoje pytania w ciągu 24 godzin. Poprowadzę Cię więc za rękę. 

BONUSY DO KURSU:

1. Live w zamkniętej grupie na Facebooku - o tym, jak skutecznie uczyć się angielskiego samemu + infografika

2. Live w zamkniętej grupie na Facebooku - o tym, jak się uczyć czytając książki i artykuły + infografika

3. Live w zamkniętej grupie na Facebooku - o tym, jak się motywować do nauki języka i samemu weryfikować postępy + infografika

4. Miniwyzwania w grupie na Facebooku - stymulujące Twoją naukę

5. Infografiki do treści kursu

6. Checklista, która pomoże Ci dobrać poprawny czas do komunikatu

7. Lista bezpłatnych narzędzi i stron, pomocnych w nauce języka angielskiego​​​​​​​ (TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY) 
Dominika Kolejnik - 
bloger, tłumacz, lektor języka angielskiego, słoweńskiego, niderlandzkiego i polskiego dla cudzoziemców. W zawodzie od 15 lat. Od 2015 r. rezyduje w Holandii. Języka angielskiego nauczyła się sama. Wieloletnie studia językoznawcze pogłębiły tylko jej pasję do uczenia. Prowadzi portal domilingua.com. 
[bot_catcher]