Jak się posługiwać Present Perfectem - kurs online
Komunikujesz się w języku angielskim, ale nie używasz czasów Present Perfect zbyt często, albo w ogóle. Jeśli nawet użyjesz, to nie wiesz, czy na pewno dobrze. Czy nie lepiej zastosować Present Simple? Albo Past Simple? A może Past Continuous? Czytałeś o tym milion razy, robiłeś ćwiczenia, ale kiedy zaczynasz mówić, cała teoria ucieka i mówisz po swojemu. Ciężko jest Ci przenieść teorię z książki do codziennej komunikacji. Chciałbyś raz na zawsze pojąć, o co chodzi w tych czasach, i czuć się swobodnie korzystając z nich.
Jeśli masz problem z wdrożeniem teorii do swojej komunikacji, chcę zaproponować Ci mój kurs online. Jest on skierowany do osób, które posiadają już podstawową wiedzę na temat angielskich czasów, ale chcą ją uporządkować i wprowadzić w życie. Kurs kładzie nacisk na czasy Present Perfect, ponieważ z mojego wieloletniego doświadczenia wynika, że stanowią one największy problem.

Codziennie rozmawiam z moimi podopiecznymi i kursantami i widzę, jak trudno jest im na początku dostrzec sens w angielskim systemie czasów. W tym wszystkim jest bardzo dobra wiadomość - czasy Present Perfect nie są takie trudne! Serio! Wymagają jednak naprawdę dobrego wyjaśnienia, ponieważ na pierwszy rzut oka nam, Polakom, wydają się bardzo skomplikowane. 

 
Kurs online zawiera materiały tekstowe, audio oraz video. Składa się on z małych, bardzo przystępnych cząstek materiału z ćwiczeniami - małe dawki do codziennej pracy. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będziesz mógł regularnie czynić postępów, nic straconego. Dostęp do kursu będziesz mieć przez rok.  Podczas trwania kursu masz też wsparcie ode mnie. Poprowadzę Cię za rękę i zmotywuję do działania.
W ramach kursu omówimy bardzo dokładnie zastosowanie czasów Present Perfect (wraz z ich budową). 
Porównamy Present Perfecty do czasów teraźniejszych (Present Simple, Present Continuous), oraz do czasów przeszłych (Past Simple, Past Continuous). 
Wszystko bardzo dokładnie przećwiczymy i wdrożymy do Twojej komunikacji. 
Klikając Tak, zapisz mnie, wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera domilingua.com.
Dominika Kolejnik -
bloger, tłumacz, lektor języka angielskiego, słoweńskiego, niderlandzkiego i polskiego dla cudzoziemców. W zawodzie od 15 lat. Od 2015 r. rezyduje w Holandii. Języka angielskiego nauczyła się sama. Wieloletnie studia językoznawcze pogłębiły tylko jej pasję do uczenia. Prowadzi portal domilingua.com. 
[bot_catcher]